Купила парні тарілки Кіт і Киця вихідного дня. Якість самих тарілок дуже гарна, а ще й упаковка подарункова! Дуже подобаються, їмо кожен вихідний саме з них 😉
Отримала плед "дерево життя" голубий. Дуже сподобався! Гарна якість, приємний на дотик, кольори чудові! Дякую за щвидке виконання замовлення та відмінну якість товару!
Футболки з Принтами хорошої якості. Тканина дуже цупка - на прохолодну погоду саме те, що треба. Також класно працює підтримка в Тг-швидко відповідають. Дякую!)
доставка відбулась швидко. на вигляд все дуже якісно. ще не носили-тому не скажу про результат після прання чи носки) є побажання до магазину-вчасно оновлювати інформацію, бо не все що обираєш є по факту