Уже три в доме!!!! Суперприятные, качественные и упакованы с душой!!!! Еще не у всех друзей есть, так что идея подарков на год решена. Спасибо команде за такую работу, отлично!!!
Дуже цікаво збирати пазли, в мене вже є з фільмами 90-х, коти Мане, коти в бібліотеці і коти з Гаррі Поттера! Дуже якісні, можна розібрати і зібрати ще раз, не розслоюються! Подушка і карти самопізнання теж класні, але пазли найкращі)
За свої гроші чудовий варіант бюджетного альбому. В середині просто білі листи + окремо кутки . Цепляешь фото сам як тобі зручно. Обкладинка у мене швидко зітреться в фарбі, тому думаю об клеїти скотчем буде не зайвим.