мені дуже сподобалась як картина, так і скетчбук. листи у замальовнику дуже плотні, хороші, якісні. малювати комфортно і приємно. дякую!! обовʼязково буду замовляти тут!
Це найкращий альбом! Все саме так, як виглядало в голові. Дуже приємно, що кутики до фото йдуть у комплекті. Якість настільки класна, що не описати словами. Дуже круто, що можна ручками писати в альбомі, наприклад під фото, щоб закарбувати солодкі моменти 🥰 Буду рекомендувати, щиро вдячна!