Щойно отримала планер «I have a magic plan”, Таро-щоденник, ручку та стікери. Про те, що щоденник крутий, я знала, бо раніше дарувала такий подрузі. Але планер і стікери — це щось (мені є, з чим порівняти!) До цього у мене були планер і стікери, куплені на одному іншому сайті, але вже за місяць планер із зошитною обкладинкою зносився, а стікери просто зливалися з купою тексту на сторінці, і в них не було ані сенсу, ані естетики. Тут планер великий і широкий, і це максимально чудово, купа цікавих сторінок для поставлення цілей, малювання, роздумів, відслідковування звичок, підвищення самооцінки тощо. «Віконця» для окремих днів теж великі, навіть є тренер настрою для кожного дня)) Стікери - це окрема тема. Вони якісні, великі та яскраві, тому при відкритті ваших планів ви справді бачитимете всі ці «to do», «important» і так далі. У планера тверда обкладинка, як у книжки, тому навіть у такої хаотичної людини, як я, він виглядатиме пристойно і коли буде «поюзаним» )) Ще й вся ця Таро-естетика, на яку я лечу, як бджола на мед )) Дякую 🔮💜
Від покупки одне задоволення. Купувала картину за номерами, але на подарунок, так що не можу нічого сказати) Запакована професійно, нічого ніде не зімʼялось та дуже швидко відправили. Так що компанії заслужені ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
В мене в кiмнатi одна стiна давно просила чогось гарного. Але менi нiчого не припадало до душi.... Допоки я не побачила пазл "Незламний Харкiв". Це ж саме те, що треба! Зiбрала за один день. Якiсть чудова, iдея супер!
Вітаю! Взагалі мені подарували подарунковий промокод на день народження :) Все сподобалось, купувала: скетчбуки - дуже гарні, великі, за якість папіру нажаль нічого не зможу сказати адже будуть чекати свого часу для використання, але візуально дуже якісні та тяжкі. блокнот - чомусь думала він буде тонкіший та коли отримала була приємно здивована, також якісний. відривний календар - це просто щось неймовірне, вже його я не стрималась та відкрила. Дуже яскравий та цікавий, впевнена що буде підіймати настрій кожен день! Доставка. Замовляла в поштомат, обіцяли наступного дня відправити але відправили в день замовлення, тож наступного дня до 13:00 посилка була вже в мене. Справді дуже приємно!