Замовляла плед "Дерево життя". Відправили в той же день. Плед дуже високої якості, дуже приємний, м'який і теплий. І дуже красивий. Прийшов у власній коробці. Плюс замовляла подарунковий паперовий пакет. Такі дрібнички дуже важливі. Одразу знала суму з накладеним платежем. Покупкою та обслуговуванням задоволена!
Уже три в доме!!!! Суперприятные, качественные и упакованы с душой!!!! Еще не у всех друзей есть, так что идея подарков на год решена. Спасибо команде за такую работу, отлично!!!