Все було чудово, дуже дякую! Співробітники магазину були уважні до мого прохання до замовлення, поставилися з розумінням і зацікавленістю допомогти. Дякую!
Дякую за супер сервіс! Замовила носки, оплатила онлайн, а потім побачила, що замовила не той розмір. Але менеджер Софія допомогла все врегулювати і я отримала носки свого розміру вчасно. Дуже вдячна вам)
Замовляла чашку і шкарпетки для книголюба, вироби дуже сподобались, думаю моя книголюбка буде просто в захваті від них. Дякую за якісний товар і швидку доставку.