Купляли колегам-дівчатам на подарунок келихи. Дуже вдячні за швидке обслуговування та доставку, келихи неймовірно милі та на подив величенькі. Єдине зауваження можливо більше до НП, або не знаю: келихи були не загорнуті в пупирку, просто покладена була зверху, а самі келихи бовтались у коробочці, можна було й ненароком коцнути ☺️
Ну такі ж круті В цей же день відправили посилочку, доставили безкоштовно, ще ц і знижки такі чудові в великі))) залишилась в дуже класних емоціях від сервісу( знайшла випадково по рекламі в інста) Дякую дуууже Вам))))