Доброго дня. Замовляла плед на подарунок , він дуже гарної якості, яскравий, незвичайний. Та головне зроблений з душою, це відчувається одразу як тільки я його отримала, пакування тощо🤗🤗🤗 Замовляла не тільки плед , а ще й келихи та печиво з передбаченням , залишилась усим задоволена🤍🤍🤍 дякую, я Ваш клієнт 🫶
Була приємно здивована пледами. Замовляла Дерево життя і Реве та стогне Дніпр широкий. Якість та зовнішній вигляд на дуже високому рівні. Всі залишилися задоволеними, один поїде до Хорватії на подарунок. Дуже гідна річ. Окреме дякую за швидку відправку.
Дякую за швидку доставку! 30го замовила, 31го вже заповнювала. Сподіваюсь, він буде сприяти втіленню цих планів! Дуже гарна якість та обкладинка у стилі Таро 💫