Дуже гарний альбом! Замовляла кутики для фото окремо, але виявилось, що в альбомі теж йдуть вони. Відправили в день замовлення і на наступний вже забрала. Всім задоволена!
Замовляла на подарунок альбом для маляти першого року життя, молода мама була задоволена, вона мріяла про такий альбомчик! Дуже дякую за гарне обслуговування і швидку доставку подарунка!