Замовлення забрала днів 3-4 назад, вже користуюсь, дуже класна, говірка, яскрава, якість гарна)Не знаю, хто там говорив про тонкий картон, дуже якісний та цупкий!
Неймовірно швидке опрацювання замовлення, доставка в межах доби. Ввічливі менеджери, які зрозуміло відповідають на питання. Команда, яка дійсно піклується про клієнтів:)