Дякую вам за чудовий Щоденник "Вдячністі" та позитивні карти "Сила в мені" та "Я можу все", вони мені були потрібні знайти у собі сили розвіватися далі та повернути аптімізм у своє життя))
Замовлення було опрацьовано і відправлено вчасно. У ситуації непорозуміння - продавець був цілком на моїй стороні, тобто клієнта. Абсолютна лояльність. Дякую. Рекомендую