Заказала на подарок. Все качественно, что очень обрадовало. У меня в альбом влезло много фото, так как использовала разного формата фотографий и оформить получилось красиво. Рада что заказала именно этот альбом.
Дякую за подарунок батькам на річницю. Якість, пакування і увага до деталей на вищому рівні. Однозначно, рекомендація до придбання і буду приглядатися щось на наступний раз)