Замовляла чашку і блокнот, якість супер і гарно запакована. Окрема подяка за швидку доставку, на наступний день після замовлення посилка вже була в мене.
Купляла пазл "Школа мяугії та чародійства". Швидко відправили та доставили. Так само швидко зібрала пазл за день, хоч на початку думала, що буде важко (важко і було, та лиш на початку, а потім як втягнулась). Тож рекомендую. Магазин 10/10 як і товари.
Я замовляла 4 чашки щоб передати в Фінляндію родичам. Чекала поки вони їх отримають, і ось пряма мова: "Привіт Хрещенка! Дякую за подарунок! Чашки просто неймовірно гарні! І великі, і ручка зручна, і шикарної якості, і з класними малюнками! Дуже дуже сподобалось!"
Замовляла плед « Вітряк». Дуже швидко отримала замовлення . Якісь вʼязки , обробка країв -супер. Кольори, розмір , малюнок все ,як на зазначено на сайті. Дякую .