Фотоальбом брала на подарунок. Дуже сподобалась якість і дизайн, тепер у маленької Софійки буде цілий альбом повен перших щасливих моментів, які вона буде згадувати❤️🫶☺️
Замовила на подарунок новинку - карти таро з котиками. Супершвидка доставка, акуратна упаковка, няшні котусики :) Окремо дякую за акцію "доставка в поштомат за 19 гривень".
Швидка доставка, відправили в день замовлення, вже на наступний ранок моя чашка і печиво були на пошті) Приїхали товари цілими і неушкодженими, якість хороша, в житті виглядають як і на фото. Тільки пакет (брала великий) прийшов трохи примʼятий, бо замала коробка була для нього.