Все супер, вже третій мій альбом від ORNER🤍 в цей раз так вийшло що на виробництві не поклали в альбом кутики для фото, але написала про це і одразу перепросили та відправили кутики з безкоштовною доставкою. Дякую ☺️
Завдяки Вам мені вдалось зробити дуже крутий подаруночок для близької людини на Новий Рік) Замовляла у Вас картки самопізнання,щоденник вдячності та МАК картки. Дуже задоволена приємною якістю Ваших продуктів,різноманітним вибором на будь-який смак та вподобання. Обов'язково замовлятиму щось ще на Вашому сайті. Всім Мирного Неба!
Такої швидкої відправки ще в житті не бачила. Без сарказму. Альбоми гарні, брала на подарунок. Пакування з логотипами компанії, для мене це свідчить про високий рівень. Всім задоволена.