Все чудово і швидко. Альбом дуже гарний. Тільки, на жаль, подарунковий пакет відправили у зігнутому вигляді в через це на згині трохи замʼявся та продирявився:( В усьому іншому все чудово)
Товари у вас прекрасні! Всякі такі патріотичні , дуже цікаві, таких нема ніде більше! Тарілка безподобна😉Відправили швидко, все гарно запаковано, оцінка 10 з 10!
Приїхав запакований , такий як на фото. Дуже гарний альбом. Окреме дякую менеджеру що запитала який розмір подарункового пакету мені потрібен(під альбом чи ні). Нажаль тут і питання коли замовляєш на сайті , що тобі пропонує додати подарунковий пакет але не пропонує обрати розмір. Ти замовляєш за 40 гривень , але він не підходить під альбом і тобі потрібен більший і дорожчий. Питання не в ціні , в даному випадку а в про інформованості і можливості це все робити швидко через сайт. В будь якому випадку буду замовляти подібні товари ще.