Дуже дякую ORNER за те, що пішли на зустріч та розбили замовлення на окремі відправлення, оскільки деякі одиниці були потрібні швидше. Усе дуже гарно спаковано та чудове. Єдине, носочки 41-44 розміру на вузьку стопу тому не дуже підійдуть чоловікам.
Замовляла плед"Дерево життя" на чорному фоні це чудо чудесне в українській стилістиці,з нашими традиційними символами(за це окреме подяка вашим дизайнерам).Спрацювали оперативно,відправили швидко.Дуже задоволена!Вам процвітання ORNER❤ і Миру Україні...
Замовляла плед «Дитинство»,хочу відразу відмітити швидкість реагування та доброзичливість оператора,яка приймала в мене замовлення. Плед замовляла на подарунок і після його вручення подруга була в захваті від його якості та краси. Така оригінальна річ завжди буде доречним подарунком. Рекомендую ORNER всім,хто хоче отримати гарну річ для себе чи порадувати нею близьких.