Купляла два планера, собі і чоловіку, наповнення чудове, все гарно і корисно. Але хотілось би гендерно-нейтральні звернення всередині, бо планери з гарними облкладинками треба не тільки qirl)
ДЯКУЮ!!! Килим "Бонжур" дуже сподовабся, яскравий, у всіх з'являється посмішка, коли приходять додому. А від шкарпеток "Капібара з друзями" всі в захопленні!!
Замовляла поел "Дерево життя" дуже, дуже задоволена! Не дивлячись на негаразди з програмою, дівчата все ж такі відправили супер швидко, як і просила! За це окрема подяка! Якість виробу вражає, супер! Успішних продажів Вам дівчата !