Ваша продукція це просто мега вибух емоцій! ❤️ замовляла на подарунок подрузі, а тепер і собі треба ті пазли з котиками по ГП 😉 Ще дуже подобається, що так багато ідей для подарунків, і все в одному місці, не треба бігати шукати. Дякую!
Купила місяць тому чи навіть більше. Якщо дивитись на вуличному світлі, то він не чорний, а темно-темно зелений. Хороший сам по собі, і ноут, і навіть зарядка поміщається. Із недоліків, він пахне фарбою, і цей запах не вивітрюється.
Задоволена придбанням. Гарна якість, цікаві малюнки. Але Шкарпетки «Зимові атрибути» блакитні по кольору світліші, це мене трохи засмутило. Подивимось як носитимуться. Бажаю успіхів ♥