Чашка чудова! Зручна, міцна, приємно тримати в руках. Малюнок яскравий і якісний, радує око. Єдиний мінус – він лише з одного боку, тож хочеться, щоб був з обох. Але це не заважає насолоджуватися улюбленим напоєм! 😊
Вже декілька раз замовляла картини за номерами, дуже подобається якість! Робота магазина теж відмінна, доставка швидка, все акуратно запаковано. З нетерпінням буду чекати нових сюжетів в картинах!
Замовляла тарілочки на подарунок - прийшло все швидко та вчасно. Принти тарілок дуже класні та оригінальні, те що треба на подарунок) Дякую за якісні товари))
"Котяче таро" дуже класне, якість відмінна, надихає на дії, позитивні, цікаві і яскраві ілюстрації Дякую за якість і швидке відправлення, упаковка також на відмінно Обов'язково буду вашим клієнтом надалі)