Замовила, як подарунок для подруги карти аффірмації. Тепер думаю і собі замовити)))) Виглядають дуже презентабельно, наповнення і зміст достойні, а ще їх просто приємно тримати в руках.
Замовляла пазли та чашки,доставили супер швидко, в одній чашці була маленька упаковка з фарби, так як це була ручна робота, тому попросила обміняти, так як це був подарунок для сестри, взагалі без проблем все обміняли і доставили іншу за два дні - залишилась дуже задоволена сервісом та підтримкою. Всім раджу і ще раз обов'язково повернусь з замовленням👌