Замовляла альбом для світлин. Він чудовий🥰 стильний, лаконічний, нічого зайвого. Це буде найкращий подарунок для моєї мами. Окреме дякую за швидку доставку.
прегарний плед та ще й в дуже красивій подарунковій упаковці. купила на подарунок рідній людині, яка зараз за кордоном. і ніби передала частинку України, чогось дійсно свого. дякую за таку можливість orner.
Які гарні карти:) Я в них закохалась просто:) Таким рідним, нашим повіяло. ORNER, дякую за вашу чудову продукцію, дякую за ваш підхід до покупців. Бажаю вам процвітання!
Хочу еще добавить момент. То что белая ручка есть, это уже неплохо)) Но она не совсем хорошо ведет себя на листах альбома. Возможно, лучше подобрать более качественную ручку, или даже тоненький маркер, но зато процесс написания будет более комфортным.