Дуже сподобалося пакування, адже замовляла на подарунок до Д/Н🎉, все дуже мило, няшно, мімішно, естетично, відправили дуже швидко, безкоштовна доставка, і взагалі обслуговування прекрасне. Дякую.🫶👍
Замовляла плед «Дитинство»,хочу відразу відмітити швидкість реагування та доброзичливість оператора,яка приймала в мене замовлення. Плед замовляла на подарунок і після його вручення подруга була в захваті від його якості та краси. Така оригінальна річ завжди буде доречним подарунком. Рекомендую ORNER всім,хто хоче отримати гарну річ для себе чи порадувати нею близьких.