Замовляла блокнот і кружку, все просто ідеальне, як на фото тільки краще. Я замовляю вже десь раз 4 по-моєму і кожен раз якість перевершує всі очікування
Замовляла фотоальбом на подарунок,все сподобалось, альбом у реальному житті дуже гарний та приємний на дотик 😍 Швидко відправили замовлення ,за це я дуже вдячна ☺️ Дякую Вам велике,буду замовляти ще🫶🏻❤️