Я в захваті від наповнення нових планерів, набагато цікавіше ніж в попередній версії. Обкладинки красивенні, не могла обрати який замовити. Єдиний мінус, особисто для мене-стікери, які йдуть в комплекті. Стікери до попередньої версії були цікавіші
Відкрила для себе магазин Орнер,який презентує чудові товари,просуває українську культуру,має жартівливі нотки на посуді та багато інших моїх вподабайок і головне якість!Ціную!Люблю!Рекомендую!
Купила шкарпетки "Захід" на подарунок. Привабили яскравими орнаментами на гуцульську тематику. І дуже задоволена вибором: і людині кому дарувала дуже сподобались, і пакування виявилося таким гарним, і якість класна, і обслуговування швидке і ненавязливе. Дякую!