Так зазвичай і стається: Вечір П'ять хвилин пошуків стрічкою соцмереж Кілька фотографій І серед усіх одразу виділяєш поглядом одну, що припала до душі Кілька днів і ось вже оформлюєш замовлення Ще трохи часу і ось ти вже тримаєш у руках цю красу, справді неповторний витвір мистецтва який зачаровує, допомагає сповільнитися аби насолодитися процесом Мій вибір припав на картину по номерах "Коти-баскетболісти у космосі" Безмежно рада що того вечора натрапила на акаунт магазину в інстаграмі і також вдячна кожній особі, яка доклала свою руку аби ця робота вийшла у світ 💛✨👀
Купляла два планера, собі і чоловіку, наповнення чудове, все гарно і корисно. Але хотілось би гендерно-нейтральні звернення всередині, бо планери з гарними облкладинками треба не тільки qirl)
Дарувала свекру тарілку сердитий кіт, свекрусі кицю в короні, чоловіку з котом "то там кусь кусь то там ням ням") дуже позитивні , гарні. Також маю картину "поцілунок" , трохи недомалювала не дійшли руки - вже 2 роки минуло, днями перевірила фарби , а вони все ще в порядку, можна домалювати) задоволена всім Дякую)
Неймовірно гарні якісні карти. Купувата не тут, але краще б тут - трохи зекономила б! 🤣 По настрою схожі на таро Світлого Провидця, але українські. З критики - коробка класна, а от відкривається погано. Мені сподобали я майже всі сюжети, крім трьох: Імператор (більше підходить до іерофанта), Страшний Суд (замість суду вищіх сил з повстанням минулого -портрет якоїсь жіночки), і вісімка жезлів (імхо, картинка не відповідає суті карти). Як на мене, ці три не відповідають класиці взагалі, а вісімка жезлів суперечить навіть посібнику. Але маємо те, що маємо. До трьох карт якось звикну. Але інші чудові та надихаючі.
Дякую за такі чудові метафоричні картинки ❤️Вони додають настрій та впевненість в майбутній день)Це дуже глибокі слова в кожній карті Дякую за оперативність 🌷