Прекрасне обслуговування❤️ Замовила за день до Великодня(субота), повідомили що відправлять у понеділок, і це норм, бо ж свята і вихідні Але вже в неділю зранку бачу, що їде до мене і в обід приїхала в поштомат Дуже дякую😍🫶🏻 Сподіваюсь вас не заставили це робити😁
Мозаїка гарна, дуже сподобалось, що є штучка не тільки на 1 кристалик, але на практиці не дуже зручно. Можливо надто товстий пластик. Було б круто, якби трішки покращили якість саме цих насадок чи як їх там)
Замовляла в компанії ORNER пледи "чарівний світ" та "птахи на зоряному небі". Задоволена неймовірно. Якісні, яскраві, теплі, виготовлені з душею та великою любов'ю! Все класно!!! Бажаю команді успіхів та процвітання!