Купляла вʼязані пледи «Дерево життя» та «Бабак» - для себе і для дітей, бо наші смаки розійшлись. Довго вибирала, бо всі такі гарні. Вагалась, бо здавалось дорого. Але бажання мати таку гарну і ексклюзивну річ перемогло. І я ніскільки не пошкодувала. Це - велика картина, килим, покривало, плед… Це - спогад про дитинство і бабусину хату, про тепло і любов. Хочу таки придбати ще й «Українські казки»…
Дякую за подарунок батькам на річницю. Якість, пакування і увага до деталей на вищому рівні. Однозначно, рекомендація до придбання і буду приглядатися щось на наступний раз)