Брала подарунок на річницю весілля друзів. 5 років - дерев'яне весілля. Довго думала і зупинилася на пледі Дерево життя. Їм дуже зайшло. Мені теж гарно, хоча я не розпаковувала. Але вже маю чохол для ноута з цієї ж серії. Обожнюю його. Ви кращі 💛💙
Замовляла фотоальбом з білими листами, стікери та кутики. Дуже задоволена якістю. Сторінки альбома товсті, тож написи не передаються на протилежну сторону. Стікери теж супер. Окреме дякую, дівчинці, яка приймала замовлення.