Замовляла собі футболку, дуже креативний дизайн, і дуже гарна якість!)))) На мені розмір S, я б сказала вона прям вільна і довга, можна спокійно вдягати під лосини, розмірна сітка відрізняється від стандартної. Розміри більшечкі) Але я так і хотіла, аби вона була не приталена))))
Дуже швидко опрацювали мою заявку та надіслали альбом. Сторінки дуже міцні і ручка не перебивається на зворотню сторону аркуша. Дуже дякую, лишилась задоволена!