Замовила картину по номерах напередодні Миколая. Була впевнена, що чекатиму довго. Але навдивовижу все прийшло супер швидко. Вже на 2 день від замовлення. Приємно вражена оперативністю
Сюжет – супер! Менеджер ввічлива. Відправили у понеділок, а у вівторок вже забрала. Якість хороша! Фарба якісна, деяких кольорів по дві баночки. Наноситься легко. Пензлі норм за таку ціну. Хотілось би, щоб магазин додав до асортименту можливість придбати більш якісні пензлі. Все чудово!