Вы положили в корзину:
Загрузка
Наверх

Невідома історія ORNER в тарілках, людях та офісах

Блог - 23.05.2019 - Дарина Тітова

Ця історія почалась в 2012 році, з весілля. У Насті та Кирила було велике бажання відкрити власну справу. Але яку?

2013 рік. Ми запускаємо "Candy set" — 6 видів шоколадних наборів, з яких майже жодний не зайшов покупцям. Всього було 1000 шоколадних наборів.

«А потім маленьке звірятко загортає шоколад у фольгу» — так про неї всі і казали. В процесі з'ясувалося, що травень — це шоколадний несезон, ми пропрацювали рік та вирішили розширювати асортимент.

З Інною, ілюстратором, яка й досі малює всі ілюстрації ORNER для посуду, нас познайомив весільний фотограф. Тож ми з першої тарілки разом!


Ми працюємо разом дотепер — типова ситуація для ORNER. Партнерів ми знаходимо на все життя, як лебеді.

Наша перша назва — «Ответ 42». Так-так, відповідь на питання життя, Всесвіту і взагалі з книжки «Автостопом по Галактиці». Це було занадто глибоко, але смішно.

Ми презентували нашу продукцію на  ярмарку Made in Ukraine (з якими працюємо разом й досі) 11 жовтня 2014 року. Продали більше 100 тарілок за день. Перша продана тарілка — «Кіт в короні».

Наш перший офіс — 12 кв.м.  Перший поверх звичайного будинку на Позняках, навпроти Макдональдсу та церкви. Люди замовляли нашу продукцію через сайт, а ми видавали її з віконечка кур'єру або передавали з рук в руки під банком «Аваль».

Перший магазин, який почав з нами співпрацювати — «Штуки».

Переїзд! Наш другий офіс — колишня аптека, де завжди пахло корвалолом, а люди постійно заходили спитати «А де аптека?» та «Ксерокс тут?». Там ми пропрацювали 2 роки. Потім в нас з'явився свій склад і ми почали винаймати людей.


Десь так виглядає невідома історія ORNER. А зараз що? Все класно, на цьому тижні ми святкуємо день народження!


Вам также может понравиться: